Pokazy fizyczno-chemiczne

Żmigrodzkie szkoły na wysokim poziomie - projekt współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej i Europejskiego Funduszu Społecznego Szkoła Podstawowa w Żmigrodzie - maj 2019r.

Wieliczka 2019 - kl. 8d i 8e

"Żmigrodzkie szkoły na wysokim poziomie" - projekt współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wigilia w VIIId

Ty też czytaj!

Film promujący czytelnictwo w naszej szkole

Życzę Tobie Polsko - Projekt ,,My, naród" 2018

Tydzień dla Niepodległej- życzenia dla Polski W ramach projektu "My, Naród" najmłodsi uczniowie naszej szkoły przygotowali życzenia dla Polski z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości. W szkole przy ulicy S. Batorego dwóch ósmoklasistów nagrało i sfotografowało owe życzenia.

Miniatura video

2018-10-11 / AKTYWNE SZKOŁY MULTISPORT W SZKOLE PODSTAWOWEJ W ŻMIGRODZIE - SESJA VII

Aktywne Szkoły MultiSport w Szkole Podstawowej w Żmigrodzie - Runda II, 11 października 2018 r. - sesja siódma (ostatnia). Uczestnicy - uczniowie klas VI, VII i VIII oraz gościnnie 9 uczniów z innych szkół Gminy Żmigród.