19 czerwca 2019 23:44 | Aktualności

Zakończenie Roku Szkolnego

W dniu dzisiejszym tj. 19.06.2019 dla wszystkich uczniów naszej szkoły kolejny rok szkolny przeszedł do historii. O godzinie 9.00 odbyła się msza święta, chwilę po godzinie 10tej, odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Podczas uroczystości wręczono stypendia burmistrza Gminy Żmigród, nagrody Dyrektora szkoły, nagrody od Rady rodziców, sponsorów, nagrody sportowe i wiele innych. Na zakończenie ucznowie tradycyjnie udali się ze swoimi wychowawcami do swoich klas gdzie otrzymali świadectwa za rok szkolny. Zapraszamy do obejrzenia Galerii zdjęć z tego wspaniałego wydarzenia autorstwa Pani Moniki Szubert. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy spokojnych, bezpiecznych wakacji :) Do zobaczenia we wrześniu...