Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie

10 czerwca 2019 22:21 | Aktualności

Medale dla naszych uczniów na zawodach pływackich

W dniu 10 czerwca 2019 roku w Trzebnicy odbyły się I Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimy. W zawodach tych startowało 4 uczniów z naszej szkoły. Bardzo miło mi poinformować, że każdy z uczniów wrócił do domu z medalem. I tak najmłodsza przedstawicielka naszej szkoły Kinga Zalewska z klasy 2 b zajęła dwa razy I miejsce raz na dystansie 25m stylem grzbietowym jak i drugi raz na tym samym dystansie ale stylem dowolnym. Brat Kingi uczeń klasy 4e Dominik Zalewski zajął III miejsce na dystansie 25m stylem dowolnym. Martyna Byrska uczennica klasy 4d stanęła także na podium zajmując III miejsce na dystansie 25m stylem dowolnym a Julia Szubert z klasy 5b wywalczyła III miejsce na dystansie 50m także stylem dowolnym. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

GALERIA ZDJĘĆ z zawodów.