Galeria

Klasa 5a i 5c w Zoo

Ilość zdjęć: 23

Dnia 03.10.2016r. klasy 5a i 5c odwiedziły zoo we Wrocławiu. Uczestniczy wycieczki oprócz podziwiania zwierząt zagrali w grę terenową oraz wzięli udział w zajęciach przygotowanych przez pracowników zoo. Pogoda nam niestety nie dopisała jednak zabawa była przednia.

pokaż więcej »

SU pod Dębem Pamięci

Ilość zdjęć: 8

W bieżącym roku szkolnym nadal kontynuujemy naszą tradycję. Raz w miesiącu zapalamy znicz przy „Dębie Pamięci” w zespole pałacowo – parkowym. 29.09.2016r. do zespołu pałacowo - parkowego poszedł Samorząd Uczniowski z klasy 4a i 4b razem z opiekunem panią Barbara Robińska.

pokaż więcej »

Projekt "Mały mistrz" - IIa

Ilość zdjęć: 17

W tym roku szkolnym klasa IIa kontynuuje zajęcia z projektu "Mały mistrz" prowadzone przez p. Grzegorza Pierzchlewicza i p. Irenę Skoczylas.

pokaż więcej »

Dzień chłopca 4-6

Ilość zdjęć: 61

Oto jak dzień chłopca świętowały klasy 5a, 5c, 4a, 4b, 6b, 6e, 6a oraz 6c. Opiekun samorządu uczniowskiego p. Barbara Robińska.

pokaż więcej »

Klasa IIa - Dzień chłopca

Ilość zdjęć: 49

Klasa IIa dzień chłopca spędziła w Bobolandi we Wrocławiu. Zabawa była świetna. Chłopcy otrzymali również prezent w postaci zielonego krawatu. Wszyscy dostali słodycze. Wychowawca p. Irena Skoczylas.

pokaż więcej »

30.09.2016r. - Dzień chłopca

Ilość zdjęć: 88

Z okazji dnia chłopca uczniowie naszej szkoły otrzymali prezenty od swoich szklonych koleżanek. Uczniowie klas 0 - 3 spotkali się na boisku szkolnym przy ulicy Batorego z 3 wielopoziomową drużyną harcerską "Warta", uczniowie skakali na trampolinie, huśtali się na linie zawieszonej na naszym klonie, przeciągali linę, rysowali oraz uczestniczyli w licznych grach i zabawach zorganizowanych przez harcerzy. Bardzo ważnym punktem zabawy było szkolenie w ramach pierwszej pomocy, gdzie dzieci uczyły się bandażować rany i zapoznały się z wyposażeniem apteczki pierwszej pomocy. Barbara Robińska - opiekun samorządu uczniowskiego.

pokaż więcej »

Pomnik Pionierów Oświaty

Ilość zdjęć: 19

23.06.2016r. przedstawiciele pocztu sztandarowego wraz z opiekunem panią Moniką Bagińską oraz przedstawiciele samorządu uczniowskiego wraz z opiekunem panią Barbara Robińska oraz panią pedagog Jadwigą Dorabiała spotkali się z panią dyrektor Dorotą Jakusztowicz i panem burmistrzem Robertem Lewandowskim przy pomniku pionierów oświaty aby w związku z nadchodzącym końcem roku szkolnego złożyć hołd i wieniec zmarłym nauczycielom.

pokaż więcej »

Apel Samorządu Uczniowskiego

Ilość zdjęć: 14

Dnia 23.06.2016r. odbył się apel samorządu uczniowskiego, podczas kórego nauczyciele wraz z dyrekcją rozdawali nagrody, dyplomy i puchary za osiągnięcia w nauce i sporcie oraz za uczestnictwo w kołach zainteresowań. Apel prowadziła Zofia Popadeńczuk, przewodnicząca szkoły w roku szkolnym 2016-2017. Opiekun Samorządu Uczniowskiego Barbara Robińska

pokaż więcej »

Konkurs Piosenki w Języku Niemieckim 1-3

Ilość zdjęć: 15

15.06.2016r. (środa) w sali gimnastycznej przy ulicy Batorego na 1,2 i 3 lekcji odbył się VIII Szkolny Konkurs Piosenki w Języku Niemieckim dla klas 1-3. W VIII Szkolnym Konkursie Piosenki Niemieckiej wzięło udział 34 uczniów. Udział w konkursie nagrodzony został dyplomami oraz nagrodami za zajęcie I, II i III miejsca w kategorii klas pierwszych, drugich i trzecich. Laureatami konkursu zostali: W kategorii klas pierwszych: I - Kaja Sajewicz II - Klaudia Bączek III - Magdalena Kurowska W kategorii klas drugich: I - Natalia Timmermans II - Martyna Zdrowiecka III - Przemysław Sobala W kategorii klas trzecich: I - Sandra Skrzypczak II - Joanna Świerczek III - Martyna Tomków Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcą. Barbara Robińska Monika Szubert Dobrochna Jurkowska

pokaż więcej »

Akcja "Żaba"

Ilość zdjęć: 17

pokaż więcej »