Akcja Charytatywna Świąteczne Granie dla Julki i Patrycji

Szanowni Państwo, jest mi niezmiernie miło poinformować Was, że organizowana przez nas akcja charytatywna okazała się wielkim sukcesem. Dzięki ofiarności ludzi dobrej woli, udało nam się zebrać dla dziewczynek 9739, 46 zł. (pieniążki zostały wpłacone na konto dziewczynek) Mam nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich mieszkańców Żmigrodu. Cała akcja przebiegła pomyślnie. Jednak odbyła się ona dzięki wielkiemu zaangażowaniu sztabu ludzi, dla których bezinteresowna pomoc chorym dzieciom jest czymś oczywistym i naturalnym. Nie będę dzisiaj wymieniać wszystkich ofiarodawców z nazwiska, gdyż jest ich wielu i ta wiadomość była by bardzo długa :) Jednak w sposób szczególny chciałabym podziękować wszystkim trzem dyrektorkom szkoły, na których pomoc i wsparcie mogę zawsze liczyć. Dziękuję też wszystkim nauczycielom, którzy nam pomagali, uczniom, którzy występowali i byli wolontariuszami i oczywiście dziękuje Wam wspaniałym rodzicom za pyszne wypieki, za wartościowe fanty, za liczne przybycie na imprezę i za to, że jeszcze nigdy mnie nie zawiedliście. Nie mogę też nie podziękować nauczycielkom i matkom, które poświęciły swój niedzielny, wolny czas i przyszły do pracy. Dziękuję paniom: Justynie Oherze, Barbarze Robińskiej, Joannie Wojtkowiak, Magdalenie Pyczak, Monice Szubert, Marcie Petryszyn, Monice Bagińskiej, Dominice Ulidowskiej, Anecie Ratajewskiej, Dorocie Kaczor, Karolinie Suwalskiej, Natalii Kowalczyk, Joannie Kowalewskiej, Kamilii Strzelczyk, Agnieszce Kmieciak, Paulinie Suwalskiej, Urszuli Rudnickiej, Emilii Łukawej, Annie Cieśli i panu Krzysztofowi Szubertowi. Moi Drodzy, podczas tej akcji uświadomiliśmy mieszkańcom Naszej gminy, że każdy ma coś, co może dać innym. Zapraszamy do obejrzenia obszernej GALERII ZDJĘĆ z koncertu ,autorstwa Pani Moniki Szubert.

Z wyrazami szacunku.

Urszula Sobala

Informuję osoby, które nie miały możliwości wzięcia udziału w Świątecznym Graniu, a chcą wesprzeć obie, chore dziewczynki, że u pani dyrektor Jakusztowicz i pani dyrektor Jasińskiej można jeszcze nabyć cegiełki charytatywne (10 zł. jedna cegiełka).