Świateczne granie !!!

Szanowni Państwo.
W imieniu Rady Rodziców, chciałabym Was serdecznie zaprosić do wzięcia udziału, wraz z rodziną i przyjaciółmi w akcji charytatywnej Świąteczne Granie, która odbędzie się dnia 06.01.2019 r. o godzinie 16.30 w sali widowiskowej Żmigrodzkiego Ośrodka Kultury. Organizatorami akcji są: Rada Rodziców, Dyrekcja i Nauczyciele SP Żmigród, Gminny Dział Oświaty i Promocji oraz Gminne Centrum Informacji. Celem nadrzędnym akcji jest wsparcie finansowe leczenia i rehabilitacji dwóch dziewczynek Julii Górnackiej ( 2018/4816/KS ) i uczennicy Naszej szkoły Patrycji Horoszkiewicz (2018/5048/KS) . Biorąc udział w tym szczytnym przedsięwzięciu, ofiarując Nam swój wolny czas, będziecie mogli okazać gest dobrego serca. Zwracam się również o bezinteresowną pomoc w organizacji tej akcji (osoby zainteresowane proszę o kontakt ze mną przez platformę Librus).Zachęcam do przekazywania nowych fantów na loterię i licytację oraz przygotowania domowych wypieków, których sprzedaż zasili konto dziewczynek (informuję, że za tą pomoc nie będzie punktów do zachowania, gdyż pomaga się bezinteresownie). Nie ukrywam, że bardzo liczę na Wasze wsparcie, gdyż tylko dzięki Waszemu udziałowi w akcji, będziemy mogli wesprzeć leczenie i rehabilitację obu dziewczynek. Poświęcenie kilku godzin tego jednego dnia nic nie kosztuje, a może wnieść chwilę radości w ich życie.

Harmonogram Akcji:
16:30 - Występ zespołu HUMOREK
16:40 - Oficjalne Otwarcie ŚWIĄTECZNEGO GRANIA dla Julki i Patrycji
16:50 - Występ dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie
17:00 - Występ Grupy Tanecznej WM
17:10 - Występ zespołu Stars of Melody
17:20 - Jasełka w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie
18:10 - Występ Marty Ligockiej - Motkowicz (alt)
18:20 - Występ Grupy Tanecznej WM
18:30 - Występ zespołu Stars of Melody
18:40- Występ zespołu Zielona Łączka
19:00 - Występ zespołu Dyszel
19:30 - Zakończenie

Zbiórka tego dnia odbywać się również będzie podczas rozgrywek Żmigrodzkiej Ligii Futsalu.

Zapraszamy do udziału!

Urszula Sobala  - Przewodnicząca Rady Rodziców