Tutaj powinien być opis

XII Festiwal Pieśni Patriotycznej w Miliczu

W dniu 22.11.2018 w Milickim Ośrodku Kultury odbył się XII Festiwal Pieśni Patriotycznej. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Emilia Cisło, Oliwia Kałafut, Ola Kurowska, Natalia Timmermans, Martyna Zdrowiecka, Martyna Tomków , Zuzanna Gołębiowska oraz Aleksandra Świdrak. Profesjonalny fotoreportaż z naszego występu wykonała Maja Sajewicz. Konkurencja była ogromna, w sumie w przesłuchaniach wzięło udział 90 wykonawców. Po naszym sukcesie i I miejscu Karoliny Lorenz w roku 2017 , tym razem nasi konkurenci okazali się od nas lepsi. Zgodnie z regulaminem laureat I miejsca z poprzedniego roku nie mógł brać udziału w tegorocznym festiwalu. Warto nadmienić,że był to dla wszystkich uczestniczek z naszej szkoły debiut w konkursie wokalnym. Dziewczęta zapoznały się z zasadami odbywania tego typu konkursów, oraz poziomem wykonawczym jaki prezentują uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich oraz muzycznych. Przesłuchania konkursowe trwały od godziny 9.00 do 16.15, po czym jury udało się na obrady,chwilę przed godziną 18tą byliśmy z powrotem w Żmigrodzie. Poniżej zamieszczamy link do zdjęć z konkursu,zapraszamy do obejrzenia.

GALERIA ZDJĘĆ Z FESTIWALU