Aniołkowe granie

Nasza szkoła nawiązała współpracę z zespołem placówek opiekuńczo wychowawczych „Dom nad Baryczą” w Krośnicach, prowadzonych przez Stowarzyszenie „Nasze Dzieci”, w którym aktualnie przebywa 28 wychowanków w wieku od 11 do 18 roku życia i to właśnie dla dzieci przebywających w tym domu nasze Anioły chcą zagrać.

Zachęcamy do udziału w akcji charytatywnej. Wszyscy którzy chcą wesprzeć potrzebujących proszone są o zakup nowych, nieużywanych rzeczy i przyniesienie ich do naszej szkoły.

Zbiórka będzie trwała od 21 listopada do 17 stycznia! Zakupione rzeczy proszę przekazać koordynatorom.

Lista najpotrzebniejszych rzeczy:
- środki czystości;
- środki do utrzymania higieny osobistej (żele pod prysznic, szampony, podpaski, kremy do ciała, antyperspiranty, kosmetyki dla nastolatków);
- ubrania (bluzy, leginsy, t-shirty, kurtki, buty, skarpetki);
- przybory szkolne ( długopisy, zeszyty, ołówki);
- koce i ręczniki;

Koordynatorzy: