Tutaj powinien być opis

Cybernauci - ewaluacja

„Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci” to projekt szkoleniowy realizowany przez fundację Nowoczesna Polska w ramach programu "Bezpieczna+" Ministerstwa Edukacji Narodowej.

17 -18 października w naszej szkole odbyły się warsztaty dla całej społeczności szkolnej. Zajęcia z klasami VIII D, VIII E i VII B, nauczycielami oraz rodzicami prowadził trener projektu „Cybernauci”.

Uczniowie uzyskali informacje na temat bezpiecznego korzystania z Internetu, w szczególności z mediów społecznościowych, a także dowiedzieli się, jakie zagrożenia niesie ze sobą korzystanie z Internetu. Ponadto zdobyli informacje na temat tego, jak można chronić prawa autorskie w sieci.

W związku z ewaluacją końcową wspomnianego projektu zwracamy się z prośbą o wzięcie udziału w badaniu. Badanie prowadzone jest drogą internetową. Poniżej znajdą Państwo linki do ankiet, z podziałem na grupy docelowe czyli do kogo są adresowane (uczniowie, z podziałem na klasy, rodzice, nauczyciele). 

Do wypełnienia ankiet zapraszamy wszystkie zainteresowane i chętne osoby.

Państwa pomoc bardzo pomoże w przygotowywaniu kolejnych projektów skierowanych do społeczności szkolnej stanowiących odpowiedź na zdiagnozowane potrzeby polskiej szkoły.

Ankieta nauczycielehttp://ankiety.civitas.edu.pl/ankiety/index.php/611878?token=sH9WzTyzqzU93zS&newtest=Y&lang=pl

Ankieta rodzicehttp://ankiety.civitas.edu.pl/ankiety/index.php/259917?token=sH9WzTyzqzU93zS&newtest=Y&lang=pl

Ankieta uczniowie szkoła podstawowa klasy 1 -3http://ankiety.civitas.edu.pl/ankiety/index.php/755183?token=sH9WzTyzqzU93zS&newtest=Y&lang=pl

Ankieta uczniowie szkoła podstawowa klasy 4 - 8http://ankiety.civitas.edu.pl/ankiety/index.php/391119?token=sH9WzTyzqzU93zS&newtest=Y&lang=pl

Koordynator projetu: Anna Wołoszyn