Tydzień dla Niepodległej

To będzie waży tydzień w historii naszego kraju. Przygotowujemy się do setnej rocznicy odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Także w naszej szkole pochylimy się nad tą ważną rocznicą.

W ramach ogólnoszkolnego projektu pt. „My, Naród” na lekcjach języka polskiego uczniowie składali Polsce życzenia. Wystawę najpiękniejszych prac będzie można oglądać w holu szkoły w budynku przy ul.Sienkiewicza. Prócz tego zapraszamy do obejrzenia historycznych fotografii i dokumentów udostępnionych z okazji rocznicy przez IPN.

We wtorek cała społeczność szkolna zrobi wyjątkową fotografię z pomocą drona i kamerzysty Marcina Walczaka. Ułożymy żywy napis POLSKA. Działa już także fotograficzne atelier Moniki Szubert. Szkolni kamerzyści w poniedziałek nagrają życzenia dla Polski naszych najmłodszych, czyli uczniów z klas I-III.

Każdy Polak tworzy naród. A czego Ty życzysz Polsce?

A oto fotografie ze szkolnego atelie.

Opublikowano: 04 listopada 2018 20:19