Żmigrodzki Festiwal Karpia i Lasu 2018

W ramach tegorocznej imprezy ,,Żmigrodzki Festiwal Karpia i Lasu 2018",która odbywała się w Rudzie Żmigrodzkiej w dniu 07.10.2018 na scenie wystąpiła formacja Stars of Melody & City Band ,w której skład wchodzą uczniowie i nauczyciel naszej szkoły. Zespół wystepował jako reprezentant Zespołu Placówek Kultury w Żmigrodzie. Solistki na co dzień prowadzi instruktor zajęć wokalnych Izabela Możdżeń, kierownik muzyczny zespołu Krzysztof Szubert. Wśród występujących na scenie dziewcząt były również uczennice naszej szkoły Nikola Jędryczko, Ola Świdrak oraz najmłodsza z występujących tego dnia Maja Kucińska. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z naszego występu autorstwa Aleksandry Rudnickiej.

Opublikowano: 08 października 2018 22:08