Imieniny Króla Bolesława

Szanowni Państwo, w imieniu Rady Rodziców chciałabym Was zaprosić na uroczystość szkolną Imieniny Króla Bolesława, która odbędzie się dnia 08.06.2018r.  w godzinach od 8.30 do 13. 30. Uroczystości szkolne zaczynają się przy budynku szkoły przy ulicy Szkolnej, następnie o godzinie 9.45,  uczniowie przemaszerują  ulicami Naszego miasta i odbiorą klucze od Burmistrza Żmigrodu.  Po ich odebraniu, dzieci z klas 1-3 pójdą do szkoły przy ulicy Batorego,  a dzieci z klas 4-7 do szkoły przy ulicy Szkolnej. Wszystkie dzieci w tym dniu będą mogły skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez dyrekcję, nauczycieli i rodziców.  Wszyscy uczniowie Naszej szkoły dostaną za darmo od Rady Rodziców lody, oranżadę, popcorn , watę cukrową ( uczniowie przy Batorego) oraz kiełbaskę z grilla. Najmłodsze dzieci będą bawić się za darmo na dmuchanych zamkach, zaś starsze będą brały udział w licznych konkursach, w których można wygrać atrakcyjne nagrody ( w klasowym konkursie piosenki można wygrać autobus na wycieczkę do Wrocławia). Całą oprawę uroczystości dopełni rycerska grupa rekonstrukcyjna. Przypominam także o tym, że Samorząd Szkoły przy budynku na ulicy Szkolnej organizuje loterię fantową, los będzie kosztował 3 zł. (fanty są bardzo ładne, a dzieci za zebrane pieniążki pojadą na wycieczkę), dlatego prosiłabym Państwa, abyście jutro dali dzieciom jakieś drobne pieniążki na kupno tych fantów.  Drodzy Państwo dzieciom, gronu pedagogicznemu i radzie rodziców będzie niezmiernie miło Was gościć.

Z poważaniem.
Przewodnicząca Rady Rodziców.