Powiatowy Konkurs Matematyczny DELTA

29 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Trzebnicy odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny dla klas 7 „DELTA”.  Eliza Łuszczyk zajęła IV miejsce.

Najlepsi matematycy z powiatu przez 60 minut rozwiązywali 6 zadań matematycznych o wysokim poziomie trudności.
Szkołę na etapie powiatowym reprezentowali: Eliza Łuszczyk z 7c oraz Grzegorz Uznański z 7d. Są to uczniowie, którzy od 5 lutego 2018 realizują, na zajęciach dodatkowych, materiał indywidualnego programu z matematyki. Grzegorz dodatkowo, w bieżącym roku szkolnym, zakwalifikował się i uczestniczył w kursie „Szkoła Myślenia” poprowadzonego przez pracowników Instytutu Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego.   Eliza jest również laureatką konkursu powiatowego „VIETELIADA".

Uczniom gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Nauczyciel matematyki: Anna Wołoszyn

Opublikowano: 29 maja 2018 13:41