Kolejna udana wycieczka do Tropical Islands w Niemczech już za nami

W dniu 8 maja uczniowie klasy IVa i IVb wraz z wychowawcami brali udział w wycieczce do Tropical Islands w Niemczech. Tradycyjnie wyjechalismy o godzinie 6.00 spod szkoły. Po 4 godzinach podróży dotarliśmy do parku wodnego pod Berlinem, gdzie zaczęły się 4 kolejne godziny wyśmienitej zabawy. Uczniowie mięli okazję poćwiczyć posługiwanie się językiem niemieckim, płacąc w restauracji czy sklepach za zakupione przez nich produkty i pamiątki. W drodze powrotnej udaliśmy się na ciepły posiłek i w godzinach wieczornych szczęśliwi i bardzo zmęczeni dotarliśmy do Żmigrodu, skąd wszyscy udali się do swoich domów. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z naszej wycieczki. Warto wspomnieć ,że nasza szkoła organizuje wycieczki na Tropical Islands od roku 2006 i ten wyjazd był organizowany dla uczniów naszej szkoły jako 16 z kolei.

Opublikowano: 09 maja 2018 22:31

Tropical Islands 2018 już za nami...