DZIEŃ WIOSNY

21 marca to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. W tym dniu w naszej szkole realizowaliśmy projekt „Wiosna”. Uczniowie klas IV – VI przygotowali EKO- marzanny, a uczniowie klas VII CYBER- marzanny.  Nie było jednak tradycyjnego topienia marzanny. Materiały, z których zostały wykonane marzanny zostaną posegregowane i zutylizowane.
Kolejnym zadaniem, które realizowali uczniowie było wykonanie plakatów związanych z wiosną lub hasłem „Wyloguj się na wiosnę i żyj w realu”.   Wszystkie klasy miały okazję zaprezentować efekty swoich prac podczas podsumowania projektu. Uczniowie wykazali się kreatywnością, umiejętnością pracy w zespole oraz twórczym podejściem do tematu EKO- i CYBER- bezpieczeństwa.

Koordynatorki projektu: Anna Podróżna, Aleksandra Nogała

Opublikowano: 22 marca 2018 21:05