Wigilia w klasie 7d

22 grudnia 2017 roku w całej szkole panowała świąteczna atmosfera. Był to ostatni dzień nauki przed przerwą świąteczno-noworoczną. Tego dnia klasa VII d urządziła swoją wigilię.  Uczniowie zadbali o nastrój świąteczny.  Była oczywiście choinka oraz odpowiednia dekoracja klasy.
Na początku uczniowie napisali kartki ze specjalnymi i wyjątkowymi życzeniami dla swoich kolegów i koleżanek z klasy. Następnie teksty uczniów zostały przeczytane na głos, a reszta klasy zgadywała do kogo może być adresowana dana kartka. Dowiedzieliśmy się o ich marzeniach, oczekiwaniach oraz jak składać życzenia, żeby było innej osobie miło.
W oczekiwaniu na prezenty zabawiliśmy się w zbieranie danych o Mikołajach - dziewczyny „kontra” chłopcy. "Mikołaj vis a vis Mikołaj" zakończył się remisem!
Punktualnie o godzinie 11 przełamaliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie świąteczne życzenia. Następnie zasiedliśmy do stołu, na którym stały przygotowane wigilijne specjały. Po skosztowaniu wszystkich potraw wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę.
Najbardziej radosną częścią spotkania były oczywiście prezenty od naszego klasowego Mikołaja i naszych Śnieżynek.

Życzymy wszystkim kolegom i koleżankom, nauczycielom, wszystkim pracownikom naszej szkoły, rodzicom by były to chwile rodzinnych spotkań w cieple domowego ogniska. A nadchodzący Nowy Rok 2018 przyniósł ze sobą szczęście, miłość i spełnienie marzeń.

Uczniowie klasy 7d z wychowawcą Anną Wołoszyn

Fotografie klasy 7D