"Jedz smacznie i żyj zdrowo" - projekt klasowy 7d

Uczniowie klasy 7d zrealizowali klasowy projekt edukacyjny „Jedz smacznie i żyj zdrowo." Głównym celem była nauka młodzieży zasad prawidłowego i zdrowego odżywiania oraz zachęcenie jej do podejmowania pierwszych samodzielnych prób gotowania.
Na lekcjach wychowawczych odbyły się prelekcje na temat zdrowego odżywiana i zdrowego stylu życia.
Przeprowadzona została ankieta wśród uczniów kl. 7d, dzięki której anonimowo uczniowie poinformowali o swojej wadze, regularności jedzenia posiłków, picia wody i jedzenia śniadań. Następnie przy pomocy plakatu porównaliśmy wyniki naszych badań z wynikami w skali ogólnopolskiej.
Uczniowie 3 klasy LO Konrad Bartosiak i Artur Pop przeprowadzili prezentację i pogadankę pn. Co szkodzi naszym organizmom?
Były to ważne lekcje integrujące uczniów naszej klasy i przypominające jak ważne jest nasze zdrowie, którego podstawą jest prawidłowe odżywianie oraz unikanie tego co jest szkodliwego dla naszego organizmu.

Wychowawca klasy 7d: Anna Wołoszyn

Zapraszam do oglądnięcia pierwszych samodzielnych prób gotowania uczniów z klasy 7D oraz prezentacji przygotowanych poczas realizacji projektu.

Film Kacpra Ziętek

Film Oli Zawadzkiej, Mileny Piotrowskiej i Natalii Żygdło