Wycieczka 3-dniowa klasy 6A do Zakopanego

W dniach 8-10 czerwca uczniowie klasy VIA wraz z wychowawcą Moniką Szubert oraz nauczycielem opiekunem Moniką Bagińską, udali się 3 dniową wycieczkę do Zakopanego. Pierwszego dnia grupa odwiedziła park rozrywki Energylandia w Zatorze, gdzie zabawom nie było końca. W godzinach wieczornych wszyscy dotarli na miejsce noclegu w Małe Ciche. Drugiego dnia wycieczki uczniowie zwiedzili Zakopane, a w godzinach popołudniowych udali się na baseny termalne w Bukowinie Tatrzańskiej. Po powrocie odbyła się bitwa na balony wypełnione wodą. Wieczorem gospodarze obiektu przygotowali wspaniałą ucztę dla podniebienia, grill z kiełbaskami i oscypkiem. Trzeciego dnia zaraz po śniadaniu grupa wyruszyła na zwiedzanie Sztolni ,,Luiza" w Zabrzu, gdzie uczniowie pod kierunkiem przewodników spędzili 2h pod ziemią, krążąc tunelami, wykonywali grupowe działania. W godzinach wieczornych wszyscy szczęśliwi i bezpieczni wrócili do swoich domów. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszego wyjazdu.

Opublikowano: 12 czerwca 2017 19:56