Koncert na Dzień matki z udziałem uczniów naszej szkoły

W piątek 26.05.2017 w sali widowiskowej ZPK w Żmigrodzie odbył się piękny koncert ,,Osiecka dla mamy" z udziałem grupy wokalnej Stars of Melody, przy akompaniamencie zespołu muzycznego City Band. Koncert skierowany był w szczególności dla mam z okazji ich święta,ale ponieważ wstęp był bezpłatny, mógł w nim wziąć udział każdy kto tylko miał na to ochotę. Jak się okazało ,krótko przed rozpoczęciem konertu na widowni zabraklo wolnych miejsc, sala wypełniła sie po brzegi. Warto nadmienić,że zespół Stars of melody ,prowadzony przez instruktora zajęć wokalnych Izabelę Możdżeń, tworzą głównie uczennice naszej szkoły, poza paroma starszymi uczniami innych szkół z terenu Gminy Żmigród. Tym razem cudowne teksty Agnieszki Osieckiej idealnie dobrane zabrzmiały na scenie ZPK m.in.w utworach: Małgośka, Wariatka tańczy, Ballada wagonowa, Uciekaj moje serce, Wielka woda, Polska Madonna, i wielu innych... City Band to formacja żmigrodzkich muzyków: Dariusza Skiby- bas, Krzysztofa Szuberta- instrumenty klawiszowe, Roberta Stefanowskiego-perkusja i gościnnie Sebastiana Frąckowiaka- z Rawicza - gitary. Po sukcesie podczas koncertu z okazji 11 listopada 2016, zespóły wspólnie wystąpiły podczas koncertu z okazji Dni Bargteheide, miasta partnerskiego dla Żmigrodu w dniu 12 maja w Niemczech. Tym razem nasi uczniowie przepięknie, wręcz profesjonalnie, aktorsko wykonali utwory polskich artystów w Żmigrodzie. Poniżej kilka zdjęć z tego koncertu. Zdjęcia wykonała również uczennica naszej szkoły: Aleksandra Rudnicka z klasy 6B.

Opublikowano: 29 maja 2017 22:28