Dzień Bohatera Literackiego

6 maja br. szkoła stała się prawdziwą „krainą bajek”, do której zawitali przeróżni bohaterzy książek, wierszy, opowiadań dla dzieci i młodzieży. Mogliśmy tego dnia spotkać się m.in. z Harrym Potterem, Pippi Pończoszanką, Mikołajkiem, Małgosią, Pinokiem, Śpiącą Królewną, Kotem w butach, Czerwonym Kapturkiem. Każdy uczeń miał możliwość przebrać się za swoją ulubioną postać literacką i zaprezentować podczas uroczystego apelu, na którym wręczono dzieciom słodkie upominki. Dzień zakończono wspólną zabawą na boisku szkolnym, zorganizowaną wspólnie z rodzicami uczniów klasy IId:  Robertem Byrskim oraz Arturem Basińskim.

Doskonała atmosfera, ogrom włożonej pracy, piękne stroje przygotowane przez rodziców naszych uczniów, sprawiły że uczniowie mogli przeżyć niezapomniane chwile w świecie postaci z bajek.

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć w galerii zdjęć Google.

J. Czajkowska

Opublikowano: 10 maja 2017 22:42