Apel z okazji Świąt majowych

W dniu 27.04 w sali widowiskowej ZPK w Żmigrodzie, tradycyjnie jak co roku odbył się Apel z okazji zbliżających się Świąt majowych. Uczniowie klas II, IV i VI pod kierunkiem nauczycieli: Doroty Warzocha, Irena Skoczylas, Justyny Jakusztowicz, oraz Krzysztofa Szuberta zaprezentowali widowisko słowno-muzyczne poświęcone w/w świętom. Uroczystość nie odbyła by się także bez członków pocztu sztandarowego,którego opiekunem jest pani Monika Bagińska. Dekoracje przygotowały panie nauczycielki z klas I-III. ,,To była wspaniała lekcja historii..." - tymi słowami podsumowała nasz wspólny występ Pani Dyrektor Dorota Jakusztowicz, która zabrała głos na zakończenie uroczystości. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Fotoreportaż wykonała uczennica klasy 6B Aleksandra Rudnicka.

Opublikowano: 27 kwietnia 2017 23:02