JuraPark - Krasiejów

Dnia 21 czerwca 2016 roku uczniowie klas 3a, 3b, 2a, 2b i 2d odwiedzili Krasiejów i tamtejszy JuraPark. Wizytę w tym ekscytującym miejscu rozpoczęliśmy od zwiedzania Parku Nauki i Ewolucji Człowieka gdzie poznaliśmy zawiłe losy świata. Zabawy z udziałem wirtualnej rzeczywiśtości, gry i animacje to jedne z wielu atrakcji, które tam na nas czekały. Następnie udaliśmy się do JuraParku, gdzie mieliśmy przeżyć kolejne wielkie atrakcje. Jadąc Tunelem Czasu cosfneliśmy się o miliardy lat. Ścieżką Edukacyjną poprowadził nas przewodnik opowiadając niesamowicie ciekawe historie dotyczące napotkanych eksponatów. 70 gatunków dinozaurów i ponad 200 modeli tyle mogliśmy zobaczyć w najwiekszym parku tego typu w Europie. W Pawilione Paleontologicznym obejrzeliśmy skamieniałości płazów i gadów i mogliśmy zapoznać się z wyglądem miejsca pracy paleontologów. W prehistorycznym oceanarium przeżyliśmy chwile grozy podczas bliskiego spotkania z rekinem. Była też chwila na zabawe na wielkim placu zabaw oraz zakup pamiątek. Dzień był bardzo wyczerpujący ale wrażenie, które zrobił na nas park wynagrodziło nam wszystko. Zapraszamy do obejrzenia której fotorealcji z wyprawy.

Opublikowano: 22 czerwca 2016 00:17