SPORT W SZKOLE - ARCHIWUM WIADOMOŚCI - luty 2014 r.

17.02.2014 r. - SPORTOWE FERIE / Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie - Konrad Pietralik złotym medalistą, ale bliscy wygranej byli także Michał Krzeszowski i Krzysztof Wiktorowicz.

17.02.2014 r. - SPORTOWE FERIE / Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie - Oliwia Olejniczak mistrzynią Szkoły. Julia Żyto i Weronika Jobczyk na miejscach 2. i 3., a tuż za podium Iga Polewajczyk, najmłodsza w stawce finalistek.

Zdjęcia z Mistrzostw Szkoły Dziewczat w Badmintonie.

FERIE ZIMOWE - oferta zajęć sportowych w pierwszym tygodniu. Prowadzący - Jan Fedyna.

11.02.2014 - BADMINTON - półfinały eliminacji do Mistrzostw Szkoły. Kacper Wyzinkiewicz i Michał Krzeszowski potwierdzili wysoką formę.

07.02.2014 - BADMINTON. Uczennice klasy 5c: Magdalena Marczak i Oliwia Olejniczak najlepsze w eliminacjach do Mistrzostw Szkoły.

06.02.2014 - BADMINTON - eliminacje do Mistrzostw Szkoły. Michał Krzeszowski bezkonkurencyjny w grupie C.

04.02.2014 - BADMINTON - eliminacje do Mistrzostw Szkoły. Kacper Wyzinkiewicz i Konrad Pietralik najlepsi w swoich grupach.