SPORT W SZKOLE - ARCHIWUM WIADOMOŚCI - styczeń 2014 r.

29.01.2014 - Mistrzostwa Dolnego Śląska w Wieloboju Łyżwiarskim. Świetny występ reprezentacji SP Żmigród. Chłopcy zwyciężyli, dziewczęta na drugim miejscu. Michał Krzeszowski i Julia Sawko najlepsi w naszych zespołach.

Zdjęcia z Mistrzostw Dolnego Śląska wWieloboju Łyżwiarskim.

23.01.2014 - Drużynowe Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym. Chłopcy na miejscu drugim, dziewczęta czwartym. Krzysztof Wiktorowicz Najlepszym Zawodnikiem.

Zdjęcia z Mistrzostw Gminy w Tenisie Stołowym.

18.01.2014 - MISTRZOSTWA SZKOŁY W WIELOBOJU ŁYŻWIARSKIM DZIEWCZĄT. Świetnie jeżdżąca Julia Sawko mistrzynią Szkoły. Na podium także: Magdalena Oleś i Julia Żyto.

Zdjęcia z Mistrzostw Szkoły w Wieloboju Łyżwiarskim Dziewcząt. Większość zdjęć wykonali: Martyna Gromczyńska z klasy 5a i Kacper Wyzinkiewicz z klasy 4b.

16.01.2014 - MISTRZOSTWA SZKOŁY W WIELOBOJU ŁYŻWIARSKIM CHŁOPCÓW. Michał Krzeszowski złotym medalistą, a na kolejnych miejscach podium: Maciej Serewiś i Kacper Wyzinkiewicz.

Zdjęcia z Mistrzostw Szkoły w Wieloboju Łyżwiarskim Chłopców. Zdjęcia wykonała Julia Żyto, uczennica klasy 5d.

15.01.2014 - Zapowiedź Mistrzostw Szkoły w Wieloboju Łyżwiarskim Dziewcząt, które odbędą się w sobotę, 18 stycznia br.

14.01.2014 - Zapowiedź Mistrzostw Szkoły w Wieloboju Łyżwiarskim Chłopców, które odbędą się w czwartek, 16 stycznia br.

10.01.2014 - VII Powiatowy Konkurs Wiedzy Olimpijskiej. Szkoła Podstawowa w Żmigrodzie na I miejscu w klasyfikacji drużynowej. Patryk Kubis najlepszy indywidualnie.

Zdjęcia z Powiatowego Konkursu Wiedzy Olimpijskiej.

08.01.2014 - Mikołaj Czajkowski z klasy 5b najlepszy w VI Szkolnym Konkursie Wiedzy Olimpijskiej. Na kolejnych miejscach podium: Patryk Kubis i Szymon Pierzchlewicz.

Zdjęcia z VI Szkolnego Konkursu Wiedzy Olimpijskiej.