SPORT W SZKOLE - ARCHIWUM WIADOMOŚCI - wrzesień, październik, listopad 2013 r.

18.11.2013 - MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA W BADMINTONIE. Chłopcy ze Żmigrodu na VII miejscu w końcowej klasyfikacji. Kacper Wyzinkiewicz z klasy 4b najlepszym i najmłodszym naszym badmintonistą.

ZDJĘCIA Z MISTRZOSTW DOLNEGO ŚLĄSKA W BADMINTONIE

15.11.2013 - OLIMPIADA SPORTOWA O PUCHAR BURMISTRZA GMINY ŻMIGRÓD. KOMUNIKAT Z ZAWODÓW LEKKOATLETYCZNYCH. Zwyciężamy w klasyfikacji zespołowej. Andrzej Janik, Natalia Ostromecka i Mateusz Cizio liderami reprezentacji.

OLIMPIADA SPORTOWA - ZDJĘCIA Z ZAWODÓW LEKKOATLETYCZNYCH

13.11.2013 - Mistrzostwa Strefy Wrocławskiej w Badmintonie. Chłopcy ze Żmigrodu srebrnymi medalistami.

ZDJĘCIA Z ZAWODÓW BADMINTONA WE WROCŁAWIU

02.10.2013 - Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Żmigrodzie złotymi medalistkami Mistrzostw Powiatu Trzebnickiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Chłopcy na miejscu drugim. Paulina Małys i Andrzej Janik najlepsi w naszych sztafetach.

25.09.2013 - Szkoła Podstawowa w Żmigrodzie na II miejscu w klasyfikacji drużynowej w Biegach Przełajowych o Puchar Święta Sadów w Trzebnicy. Kacper Wyzinkiewicz i Andrzej Janik najlepsi w swoich kategoriach wiekowych. Na podium stanęli ponadto: Anna Nalota, Paulina Małys, Natalia Ostromecka i Kacper Cych II.